Zajmujemy się produkcją filmową i fotograficzną. Filmy ślubne, filmy reklamowe, fotografia ślubna i okolicznościowa. Działamy głównie na terenie woj. lubelskiego. Zapraszamy!

Filmowanie Lublin – Pro Film

Jednym z wyjątkowych dni, które zostają na bardzo długo w pamięci, jest dzień ślubu. Dla nowożeńców ważne jest odpowiednie zorganizowanie przyjęcia, wybór pięknej sukni ślubnej, odpowiedniego zespołu i wykonanie ładnej oprawy florystycznej. Niezwykle istotne jest także uwiecznienie tego wydarzenia na zdjęciach i materiale filmowym.
Pro Film to firma z Lublina, która wykonuje filmowanie ślubów i przyjęć weselnych. Dzięki temu wyjątkowe chwile mogą zostać uwiecznione i stać się pamiątką na całe życie. Na materiale zostaną w sposób profesjonalny uwiecznione przygotowania do ceremonii ślubnej, błogosławieństwo udzielane przez rodziców, chrzestnych i dziadków oraz ceremonia zawarcia związku małżeńskiego. Filmowanie przez firmę z Lublina obejmuje również moment składania życzeń Młodej Parze, pierwszy taniec, toasty i całą zabawę gości aż do oczepin. Małżonkowie mogą również zdecydować się na wykonanie sesji zdjęciowej, która jest również świetną pamiątką i do której wraca się z przyjemnością.

Firma Pro Film z Lublina oferuje dwa pakiety filmowania uroczystości. Pakiet podstawowy obejmuje ujęcia z powietrza, wykorzystanie slidera, video – reportaż od przygotowań do oczepin. Długość filmu w tym przypadku to 90 minut, a do 50 km ekipa dojeżdża za darmo. W przypadku pakietu rozszerzonego za kamerami stoi dwóch operatorów, dodatkowo można w innym dniu udać się na nagranie w plenerze trwające 2-3 godziny. Wykupując pakiet rozszerzony małżonkowie otrzymują indywidualne nadruki na okładkach i płytach, które są piękną pamiątką. Specjaliści za darmo dojeżdżają w tym przypadku do 100 kilometrów.

 

Jeżeli poszukujesz profesjonalnej ekipy z Lublina, która wykona świetne filmowania podczas ważnej dla Ciebie uroczystości, sprawdź ofertę firmy Pro Film. Zapomnij o wielogodzinnym materiale filmowym, którego nikt nie chce oglądać z ciekawością i każdy usypia z nudów po pierwszej godzinie seansu. Pro Film wykona ciekawe ujęcia i niebanalny montaż, co pozwoli cieszyć się pięknym materiałem filmowym.